اجتماعیاخبار خوزستاناخبار ویژهایران و جهانتیتر دوستون وسطسیاسی

تقدیر مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز از حضور و نقش آفرینی رسانه ها/ پوشش انتخابات ریاست جمهوری توسط ۱۵۰ خبرنگار و عکاس در اهواز + تصویر

 

 

 

خوز 24 از اخواز – باقر ابراهیمی  امروز شنبه نهم تیرماه با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افرود: کارت شناسایی برای ۱۵۰ خبرنگار و عکاس از رسانه های مختلف از جمله صدا و سیمای مرکز خوزستان، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، شبکه های تلویزیونی، رسانه های الکترونیک، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری و رسانه های مکتوب و عکاسان صادر شد. که این رویداد به خوبی انعکاس داده شد.

وی به برگزاری تور رسانه ای توسط کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز اشاره کرد و افزود: تور رسانه ای بازدید خبرنگاران از شعب ثابت حوزه انتخابیه شهرستان اهواز از دیگر اقداماتی بود که در روز هشتم تیرماه در ۲ مرحله با حضور بیش از ۳۰ خبرنگار و عکاس انجام شد.

ابراهیمی از زحمات و تلاش های رسانه ها در انعکاس فرایند انتخابات از روز نخست تاکنون در جهت امید آفرینی و مشارکت حداکثری تشکر و قدردانی کرد و گفت: رسانه ها همواره در حوزه های مختلف از جمله اجتماعی، سیاسی و بحران ها نقش مهم و اثرگذاری دارند که در این دوره انتخابات نیز شاهد حضور خوب و منسجم خبرنگاران و عکاسان در شعب اخذ رای بودیم.

وی در ادامه گفت: ۶۰۷ شعبه اخذ رای برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان اهواز شامل ۵۷۱ شعبه در بخش مرکزی، ۲۰ شعبه بخش غیزانیه و ۱۶ شعبه در بخش اسماعیلیه شهرستان اهواز آماده سازی شده بود.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز در پایان گفت: از تعداد ۶۰۷ شعبه در شهرستان اهواز ۵۳۷ شعبه شهری و ۷۰ شعبه روستایی بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا