اجتماعیاخبار خوزستاناخبار ویژهایران و جهانتیتر دوستون وسطسیاسیفرهنگی

/طوفان رمضان/ خروش مردم اهواز در راهپیمایی روز قدس

مردم همیشه در صحنه خوزستان و اهواز، صبح امروز (۱۷ فروردین) مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر ضمن اعلام حمایت همیشگی خود از مردم مظلوم فلسطین، انزجار خود را از رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی که حالا چهره پلیدش بیش از قبل نمایان شده است، فریاد زدند.

به گزارش  خوز 24 از اهواز ، مومنان روزه دار با در دست داشتن پرچم های ایران و فلسطین و نیز پلاکاردهایی که عکس امام راحل و شهدا بر آن نقش بسته است، در این راهپیمایی حضور دارند و علیه اسراییل و آمریکا شعار سر داده و حمایت خود را از آرمان های فلسیطن و آزادی فلسطین اشغالی اعلام می کنند.

امروز مردم اهواز همانند راهپیمایی های گذشته حضور پرشور و باشکوهی در صحنه حمایت از فلسطین دارند و همه اقشار از زن و مردم گرفته تا کودک و جوان و … و نیز قومیت های مختلف، دانشگاهیان، ورزشکاران، خانواده شهدا، روحانیون، مسئولان استانی و نیروهای بسیج در این راهپیمایی حاضر هستند.

در پایان نیز قطعنامه پایانی این مراسم خوانده خواهد شد.

مراسم روز جهانی قدس در اهواز که از درب مسجد آیت‌الله موسوی جزایری آغاز شده تا مصلی مهدیه امام خمینی (ره) ادامه خواهد داشت و سپس مردم مومن و روزه دار در مصلی به اقامه نماز جمعه خواهند پرداخت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا