اجتماعیاخبار خوزستاناخبار ویژهاقتصادیایران و جهانتیتر دوستون وسطفرهنگی

طرح سه‌شنبه‌های صرفه جویی در خوزستان اجرایی شد

 

 

به گزارش پایگاه خبری خوز 24 ؛ کامران حدادی سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از اجرای طرح سه‌شنبه‌های صرفه جویی برای نخستین‌بار خبر داد و گفت: هدف از این طرح، نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه در جامعه است.

وی با اشاره به افزایش دما و مصرف انرژی و لزوم مدیریت مصرف برق در خوزستان اظهار کرد: در سه‌شنبه‌های صرفه جویی، رسیدن به حداکثر میزان بهینه سازی مصرف برق و پاسخگویی به تمامی سوالات مشترکین در بسترهای مختلف رسانه‌ای در خصوص نحوه چگونگی مدیریت مصرف و کاهش هزینه برق، آشنایی با نرم افزارهای مخصوص مشترکین مانند برق من و با انرژی مد نظر است.

حدادی افزود: در سال جاری برنامه‌ریزی شده تا در پویش با انرژی ، میلیاردها تومان پاداش در قالب خودرو، لوازم خانگی و الکتریکی به مشترکان کم‌ مصرف و خوش‌حساب استان تعلق گیرد که مشترکان می‌توانند با کسب و جمع آوری امتیاز از محل کاهش مصرف برق، در قرعه کشی این محصولات نیز شرکت کنند. مشترکان با کاهش مصرف ۱۵ درصدی می توانند امتیاز دریافت کنند و با استمرار در کسب امتیاز، شانس خود را برای دریافت جوایز بیشتر و بزرگتر افزایش دهند.

وی با اشاره به اجرای دو برنامه پویش باانرژی و پاداش مصرف بهینه برق برای مشترکان،گفت: راهکارهای ساده‌ ای برای کسب جایزه و قرار گرفتن در لیست مشترکان مشمول پاداش وجود دارد و هم استانی ها می توانند با نصب نرم افزار کاربردی «با انرژی» روی گوشی های هوشمند خود از روش هایی که برای کاهش مصرف انرژی در نظر گرفته شده استفاده کنند و از امتیازهای تعریف شده برخوردار و ضمن حفظ رفاه با کاهش مصرف از این جوایز بهره مند شوند.

حدادی اضافه کرد: دانش آموزان نیز می‌توانند در پویش صرفه جویی در مصرف انرژی در برنامه شاد شرکت کنند تا از جوایزی مانند تبلت و بسته‌های اینترنتی بهره‌مند شوند.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در پایان گفت: طرح سه شنبه های صرفه جویی، راهی برای کسب امتیاز بیشتر و دریافت پاداش است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا