کد خبر : 156418

چهار شرکت زیرمجموعه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در نکوداشت یکصدمین سال تاسیس سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان برترین‌های استاندارد خوزستان انتخاب و تجلیل شدند.

به گزارش خوز 24 به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، آیین قدردانی از برترین‌های استاندارد خوزستان سال ۱۴۰۲ با شعار یک‌صد سال اعتبار“- چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های گیت بوستان با حضور شخصیت‌های استانی و ملی برگزار شد.

شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی، شرکت کشت و صنعت حکیم فارابی، شرکت خمیرمایه و الکل رازی در این آیین به عنوان واحدهای تولیدی نمونه استانی و شرکت آبان بسپار و کشت و صنعت حکیم فارابی به عنوان واحدهای نمونه کنترل کیفیت انتخاب شدند.

در ادامه شرکت کشت و صنعت حکیم فارابی در بخش اشتهار به کیفیت به عنوان واحد برگزیده انتخاب و جایزه ملی کیفیت با درجه یک ستاره را دریافت کرد.

در این آیین دکتر احسان ساده معاون ارزیابی و انطباق سازمان ملی استاندارد، آیت‌الله دکتر محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، دکتر علی‌اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان، دکتر صادق جعفری چگنی دادستان عمومی اهواز، دکتر مهرداد نیکو رییس سازمان برنامه و بودجه خوزستان، دکتر راضی جلالی معاون اقتصادی استانداری خوزستان و علی داودی مدیرکل استاندارد خوزستان حضور داشتند.

شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در سال‌های اخیر در رعایت استانداردها و کسب نشان استاندارد در تولید شکر و سایر محصولات جانبی پیشتاز بوده و رتبه‌های بسیاری را کسب کرده است.

با توجه به اینکه ۴۰ درصد شکر کشور توسط شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به‌طور متمرکز تولید می‌شود، این هلدینگ کشاورزی در همه فرآیند‌های تدوین و اجرای استاندارد‌های صنعت شکر و صنایع جانبی در سطح کشور حضوری فعال دارد.