ایران و جهان

بسیج و گروه های جهادی نقش مهمی در تقویت اعتماد عمومی جامعه دارند

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمد سعیدی شامگاه چهارشنبه در خصوص برگزاری آخرین روز رزمایش کشوری گروه‌های جهادی با شعار «بسیج، امید ملت ایران است» که در استان لرستان برگزار شد در جمع خبرنگاران ضمن قدردانی و تجلیل از زحمات بسیجیان وجهاد گران عشایری گفت: بسیج امروز، امید ملت ایران است و فرهنگ بسیجی هویت وابسته بودن به غرب را تبدیل به هویت «ما می توانیم» کرده است.

وی با اشاره به اینکه امروز اگر فرهنگ ما می‌توانیم در کشور حاکم شده برگرفته از فرهنگ بسیجی است افزود: گروه‌های جهادی و بسیج ما بیشترین نقش را در تقویت اعتماد عمومی مردم به نظام دارند و دشمنان نظام جمهوری اسلامی با القای یأس و نا امیدی سعی در ناکار آمد نشان دادن نظام دارند که بسیج نقش بی بدیلی در خنثی کردن نقشه شوم دشمن ایفا می‌کند.

سعیدی فرمان تشکیل بسیج را تدبیر حکیمانه و بی نظیر امام خمینی (ره) دانست و بیان کرد: بسیج از منظر امام بزرگوار ما مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند.

مسئول سازمان بسیج عشایری کشور در ادامه بیان کرد: جهاد گران در خط مقدم خدمت رسانی به و رفع محدودیت به جامعه عشایری هستند، بطوری که بیش از ۳۵۰۰ برنامه ذیل سه رویکرد جهاد تبیین، خدمت و امید آفرینی در رده‌های مقاومت بسیج عشایری برای هفته بسیج پیش بینی و اجرا شد.

بسیج و گروه های جهادی نقش مهمی در تقویت اعتماد عمومی جامعه دارند

بر اساس این گزارش مسئول سازمان بسیج عشایری کشور در سفر یک‌روزه خود به استان لرستان ضمن افتتاح یک واحد منزل از مجموع ۲۸و احد مسکونی که به ناحیه عشایری واگذار شده بود، یک کارگاه تولیدی قارچ از طرح‌های اشتغال زایی و همچنین بازدید از طرح کانال آب بر بین مزارع کشاورزی از طرح‌های محرومیت زدایی و توسعه‌ای بسیج سازندگی سپاه ناحیه مقاومت عشایری استان لرستان را نیز انجام داد.

بسیج و گروه های جهادی نقش مهمی در تقویت اعتماد عمومی جامعه دارند

گفتنی است که مسئول سازمان بسیج عشایری در این سفر با حضور در منزل شهید سیدمحمدرضا موسوی ضمن دیدار با خانواده‌ی معظم ایشان، به مقام شامخ آن شهید بزرگوار ادای احترام کرد.


منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا