کد خبر : 154224

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه جشنواره بین‌المللی رسانه خورشید که با حضور زنان رسانه‌ای بیش از ۴۰ کشور جهان در مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره را باید نمونه‌ای از خیزش حکمت دانست. در جهان کلیشه‌های جعلی برای زنان اجازه آزاد اندیشی را نمی‌دهد […]به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه جشنواره بین‌المللی رسانه خورشید که با حضور زنان رسانه‌ای بیش از ۴۰ کشور جهان در مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره را باید نمونه‌ای از خیزش حکمت دانست. در جهان کلیشه‌های جعلی برای زنان اجازه آزاد اندیشی را نمی‌دهد و

وی بیان داشت: جشنواره رسانه خورشید خیزشی برای شکستن کلیشه‌ها است و هژمونی جدیدی به میدان فرهنگ آورد. این جشنواره در ساختن آینده نقش تاریخی دارد. همچنین نباید گذاشت اسیر رویکرد فرمایشی و نگاه سطحی شویم.

وی افزود: همه نظم‌ها در عصر حاضر در حال تغییر است و ائتلاف‌های تازه‌ای در حال شکل گیری است.

اسماعیلی گفت: پیدایش جغرافیایی فرهنگی نوین در حال شکل گیری است باید روند تغییرات را بشناسیم و نقش سازنده در جهان فردا ایفا کنیم.

وزیر ارشاد ادامه داد: عصر پایان رسانه‌های جهانی آغاز شد و روشنگری زنان شعار نیست و ضرورت انکار ناپذیر است و برای تقویت آن باید گام برداشت.

خبر در حال تکمیل است.منبع: مهر