کد خبر : 153921

مسئول سازمان بسیج رسانه استان خوزستان گفت: در هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا، با محوریت این سازمان، برنامه های متنوعی در سطح استان خواهیم داشت.

 به گزارش خوز۲۴: سجاد بهمئی روز شنبه بیان کرد: یکی از برنامه‌های بسیج رسانه به مناسبت هفته دفاع مقدس طرح “هر روز با یک شهید” بوده که از این طریق پوستر و زندگی نامه شهدا منتشر و در اختیار عموم قرار می گیرد.

وی دیدرا با خانواده شهدا، برگزاری همایش جهاد تبیین با حضور ۱۵۰ نفر از اصحاب رسانه، تجلیل از خبرنگاران فعال بسیجی، برگزاری تور رسانه‌ای راویان پیشرفت از منطقه صنعتی ماهشهر و مراسم غبار روبی مزار شهدا را از برنامه های بسیج رسانه ای استان در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

 

مسئول بسیج رسانه استان خوزستان به برگزاری جلسات هیات اندیشه ورز با رویکرد حل مشکلات استان اشاره کرد و گفت: یکی از مباحثی که در ایام هفته دفاع مقدس دنبال خواهیم کرد، نشست‌های مطالبه گری است.

وی با اشاره به برگزاری کلاس جریان شناسی رسانه‌ای به صورت آنلاین و حضوری افزود: از دیگر برنامه های بسیج رسانه ای استان، اختتامیه جشنواره رسانه‌ای “سرزمین مقدس” بوده که در هفته آینده برگزار خواهد شد.

گفتنی است همزمان با هفته دفاع مقدس، ۷۶۰ برنامه متنوع در سطح استان خوزستان برگزار می‌شود.

 

منبع:ایرنا