اجتماعیاخبار خوزستاناخبار ویژهایران و جهانتیتر یکستون وسطسیاسیفرهنگی

دعوت ‌ فعالان رسانه و فرهنگ خوزستان از مردم برای شرکت در انتخابات

 

به گزارش خوز 24 – سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه خوزستان امروز، ۱۲ تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: سازمان بسیج رسانه استان از بیش از ۱۰۰۰ نفر از اصحاب رسانه و فرهنگ و نیز فعالان مجازی استان با حضور در پویش «قرار انتخاب»، ملت بزرگ ایران و مردم خوزستان را برای حضور حماسی در پای صندوق‌های رأی دعوت می‌کند.

به گزارش ایسنا، او با اشاره به نقش رسانه در مشارکت و مسئله انتخابات، گفت: رسانه در شرایط فعلی مهمترین ابزار تاثیرگذار بر افکار عمومی است و بر این اساس نیز نیاز است در جهت مشارکت حدا کثری و دعوت مردم از تمام ظرفیت های رسانه و فضای مجازی استفاده شود.

مسئول بسیج رسانه خوزستان افزود: ما در این ایام ضمن دعوت از اصحاب رسانه به صورت حضوری و مجازی، یکسری توصیه ها در جهت مشارکت حداکثری به آنها ابلاغ کردیم که این توصیه ها در باب کمک به تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب در موضوع راهبرد مشارکت حداکثری است.

بهمئی با بیان این که پویش رسانه ای «قرار انتخاب » با هدف شور آفرینی و حرکت جمعی برای مشارکت حداکثری است که از ۱۰ تیرماه شروع و تا روز جمعه ۱۵ تیرماه ادامه خواهد داشت، گفت: از زمان شروع این پویش بیش از ۱۰۰۰ نفر از فعالان رسانه و فضای مجازی و فرهنگی در این پویش شرکت و ضمن اعلام حضور خود در رویداد انتخابات، تمام اقشار و مردم استان را نیز جهت حضور دعوت کرده‌اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا