ایران و جهان

دستِ باز زاکانی برای انتصاب مدیر فاوا


به گزارش خبرنگار مهر، بیست و دوم آذرماه بود که مطابق با مصوبه یکصد و چهاردهمین جلسه شورای شهر تهران و و بر اساس تصمیم اکثر اعضای شورای شهر مقرر شد تا مدیرعامل سازمان فاوا دارای ۳ سال سابقه کار در شهرداری تهران باشد.

و با توجه به این مصوبه شورای شهر و از آنجایی که هادی محضرنیا رئیس سازمان فاوای شهرداری تهران دارای سه سال سابقه در مجموعه مدیریت شهری نبود نمی‌توانست به عنوان مدیرعامل سازمان فاوا انتخاب شود.

اما پس از حدود یک ماه از تصویب این مصوبه علی اصغر قائمی عضو شورای شهر تهران اعلام کرد که سرپرست سازمان فاوا شهرداری تهران خودش را تودیع کرده و از سازمان رفته است.

اما علاوه بر سازمان فاوا شهرداری تهران شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران نیز مدتی است مدیر ندارد و مدیر سابق این شرکت به سازمان دیگر منتقل شده و سکان سازمان پایانه‌ها را بر عهده گرفته است.

سازمان فاوا و شرکت کنترل ترافیک از جمله نهادهای پر مسئولیت و مهم شهرداری تهران هستند که باید به وظایف خود به خوبی عمل کنند اما با نبود مدیر مواجه هستند.

مدیران جدید به سرعت انتخاب می‌شوند

علیرضا زاکانی شهردار تهران در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به مصوبه شورای شهر تهران در رابطه با سرپرست سازمان فاوا گفت: موضوع فاوا، مصوبه شورای شهر تهران بود که به فرمانداری رفت و به اشکال خورد و مجدداً به شورای شهر بازگشت و شورای شهر نیز در این هفته مصوبه‌ای را داشته است.

وی ادامه داد: مطابق با مصوبه جدید شورای شهر، دست شهردار برای انتصاب باز گذاشته شده است.

زاکانی با تاکید بر اینکه انتصابات به سرعت انجام خواهد شد اظهار کرد: مصوبه قبلی به سرعت انجام می‌شود و به سرعت مسئول شرکت کنترل ترافیک و سازمان فاوا منصوب خواهند شد.


منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا