ایران و جهان

۳ عملیات تیراندازی به سمت نظامیان صهیونیست در کرانه باختری


به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری شهاب شامگاه شنبه از تیراندازی رزمندگان مقاومت فلسطین به پست نظامی صهیونیست‌ها در جبل جرزیم در نابلس واقع در کرانه باختری خبر داد.

بر اساس این گزارش، منابع فلسطینی همچنین از تیراندازی به یک برج دیده بانی ارتش رژیم صهیونیستی در ورودی منطقه بیت امر در شمال الخلیل خبر دادند.

همچنین ایست و بازرسی نظامیان صهیونیست در «بیت فوریک» واقع در شرق نابلس هم هدف تیراندازی رزمندگان مقاومت فلسطین قرار گرفت.

لازم به ذکر است که مقاومت فلسطین در واکنش به تجاوزات صهیونیست‌ها علیه اسرا و شهروندان فلسطینی در کرانه باختری، به شکل روزانه نظامیان اشغالگر را مورد هدف قرار می‌دهد.

این در حالی است که یوسی یهوشع خبرنگار نظامی روزنامه یدیعوت آحرونوت پیش از این اذعان کرده بود که دولت جدید رژیم صهیونیستی به هیچ عنوان قادر به توقف عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان علیه نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری نخواهد بود.

یوسی یهوشع افزود که وزرای حاضر در کابینه آینده باید از هرگونه اظهار نظر و وعده‌ای که قادر به انجام آن نیستند، اجتناب ورزند.

یهوشع اظهار داشت که کابینه آینده نیز نمی‌تواند به چیزهایی فکر کند که دولت کنونی نتوانست برای آن کاری بکند و دولت جدید قادر به توقف عملیات‌های فلسطینیان نخواهد بود.

خبرنگار صهیونیست عنوان کرد که سرویس‌های امنیتی اسرائیلی هیچ وسیله‌ای برای توقف عملیات‌های انفرادی فلسطینیان در اختیار ندارند.

یوسی یهوشع گفت که شاباک و ارتش رژیم صهیونیستی با همکاری سرویس‌های امنیتی فلسطینیان تلاش کردند تا گروه مقاومتی عرین الاسود در نابلس را نابود کنند اما موفق به این کار نشدند.

گفتنی است در سال جاری میلادی بالاترین میزان عملیات‌های مقاومتی در کرانه باختری به ثبت رسیده است. همچنین تلفات صهیونیست‌ها در سال ۲۰۲۲ با هلاکت ۲۹ شهرک نشین و نظامی در مقایسه با ۱۷ سال گذشته، بی سابقه بوده است.


منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا